Mulčovacie kosačky bez koša

Mulčovanie je šikovný spôsob, ako sa dobre postarať o váš trávnik. Pokosená tráva je behom kosenia rozdrvená a následne padá späť na trávnik a do pôdy. Tam slúži najskôr ako zdroj vlhkosti a po určitej dobe sa stáva prirodzeným hnojivom.
Mulčovacie kosačky tak chránia váš trávnik pred predčasným vysychaním, ktoré spôsobuje intenzívne slnečné žiarenie. Mulčovacie rotačné kosačky sú obzvlášť vhodné pre stredne veľké trávnaté plochy.

Neboli nájdené žiadne produkty zodpovedajúce vášmu výberu.

Group 638

Všetko skladom ihneď
na odoslanie

Group 638

Doprava zadarmo nad 99 eur

Group 638

Viac ako xy pomocníkov
na výber

Odborne vám poradíme s výberom záhradnej techniky na mieru vašim potrebám. V našej predajni nájdete kosačky Stihl, motorové píly Stiga, krovinorezy, vertikutátory, záhradné traktory Cub Cadet, či malotraktory Kubota. Pre všetky naše značky zabezpečujeme profesionálny autorizovaný servis záhradnej techniky. Navštívte nás na adrese Kremnička 8, Banská Bystrica. S nami je vaša záhrada v správnych rukách.

Naše značky

Sme tu pre vás

ondrej-demeter-st-majitel-predos-bb (1)

Ondrej Demeter st., majiteľ firmy
+421 48 416 23 49 obchod@predos.sk

Zakladateľ firmy a dlhoročný odborník na záhradnú techniku, ktorej sa venuje už viac ako 30 rokov. Manažuje predaj a servis záhradnej techniky v časti Záhrada, kde odborne vedie svoj tím predajcov a servisných technikov. Svojimi skúsenosťami z oboru, ale tiež riadenia celej firmy, je pevným oporným bodom, vždy pripraveným poradiť a pomôcť.