Služby bývanie

Zariaďte si s nami vaše vysnívané bývanie

S našimi profesionálnymi dizajnérmi navrhneme 3D vizualizáciu, odborne poradíme s výberom materiálov i doplnkov. Zabezpečíme vám zameranie interiéru a dokážeme sa postarať aj o montáž a servis sanity. Ak si dávate záležať na doplnkoch, hravo si poradíme aj pri úprave bytového textilu. Postaráme sa, aby ste od nás odchádzali spokojní. S nami je vaše bývanie v správnych rukách.

Produkty pre bývanie

Široká ponuka overených značiek

3D vizualizácie

Bezplatný návrh vášho bývania

Odborné poradenstvo

Odovzdávame dlhoročné skúsenosti

3D vizualizácia

Radi vás prevedieme výberom a urobíme z vašich predstáv a reálnych materiálov praktický a dizajnový celok. Interiérová štúdia, ktorej výstupom je 3D vizualizácia obsahuje priestorové vypracovanie interiéru, členenie priestoru, rozmiestnenie nábytku, materiálové a farebné riešenie dispozície. V rámci bezplatnej služby, majú naši zákazníci 2 konzultácie na úpravy úplne zadarmo.

Zameranie interiéru

Obhliadku a presné zameranie priestoru, ktoré slúži na detailnejší rozpis obkladačských plánov zabezpečujeme po vzájomnej dohode. Lokalita je širšie okolie Banskej Bystrice do 30 km. Vizualizáciu dispozície a návrhu interiéru vieme vyhotoviť aj bez zamerania z výkresov, alebo na základe vami stanovených rozmerov.

Rezervujte si termín

   

   

  Kontaktné informácie

  PREDOS-BB, s.r.o.
  Kremnička 8
  974 01 Banská Bystrica

  Napíšte nám ako vám môžeme pomôcť a my sa vám radi ozveme.

  Ak máte záujem o prerábku či rekonštrukciu, v najbližšom kroku sa s vami radi skontaktujeme a spoločne doladíme vašu predstavu o novej kúpeľni.

  Čo vás čaká:

  • zodpovedanie vašich otázok,
  • výber štýlu, ktorý vám najlepšie vyhovuje,
  • výber vhodných obkladov a dlažby z našej ponuky,
  • výber potrebných produktov,
  • ukážku rôznych variánt vystavených v našom bytovom štúdiu.

  Zameranie atypického sprchového kúta, montáž a servis sanity

  Sme certifikovaným poskytovateľom montáže sanity a servisu kúpeľňového zariadenia a batérie. Máme mnohoročné odborné znalosti a skúsenosti v oblasti predaj, inštalácie a servisu sanity. Radi pomôžeme s rekonštrukciou vašej kúpeľne tak v paneláku, ako i v rodinnom dome v širšom okolí Banskej Bystrice.

  Pre našich zákazníkov zabezpečujeme taktiež zameranie atypických sprchových kútov, odbornú montáž sanity a servis na kúpeľňové zariadenie a batérie.

  Úprava bytového textilu

  V našom bytovom štúdiu vám profesionálna poradíme a zabezpečíme zákazkové šitie a úpravu záclon, závesov ako aj iného bytového textilu. Príďte sa poradiť, ako vhodne doplniť priestor prostredníctvom látkových interiérových doplnkov. Radi poradíme s výberom vankúšov, ozdobných úchytiek na závesy, prikrývok na posteľ, či pohovku.

  Podeľte sa s nami o vašu predstavu a spolu dáme vášmu domovu neopakovateľnú atmosféru.