Partneri

Skutočne stabilný a trvalo udržateľný biznis môžete vybudovať, len ak máte dva základné piliere – kvalitný tím ľudí a silné biznis partnerstvá. Viac ako 30 rokov PREDOS-u na trhu je dôkazom, že naša spoločnosť disponuje obojím. Našu pozíciu na trhu vnímame ako záväzok a preto chceme aj naďalej budovať otvorené a obojstranne prospešné partnerstvá. Tou najlepšou ukážkou fungujúcej spolupráce je predsa spokojný klient.

Záruka kvality

V každom momente sa snažíme o maximálne uspokojenie vašich potrieb a očakávaní. Spolupracujeme iba s overenými dodávateľmi, ktorí ponúkajú kvalitné produkty a služby k vašej spokojnosti. Už viac ako 30 rokov budujeme postavenie silnej lokálnej značky s jedinečným prístupom.

Zakladáme si na dôvere a spoľahlivosti pri budovaní dlhodobých vzťahov. Naša rodinná firma je tu už tri desaťročia a budujeme ju i pre ďalšie generácie. Staňte sa našim obchodným partnerom. Vo dvojici to ide lepšie.

Naši partneri

K spokojnosti sme spoločne zrealizovali mnoho veľkých i menších projektov. Je pre nás cťou a potešením, že sme sa mohli podieľať na významných projektoch s partnermi, ktorých oceňujú aj naši klienti.

Benefity spolupráce s PREDOS-om

Naša spoločnosť spolupracuje iba s overenými partnermi a dodávateľmi služieb. Využite aj vy naše dlhoročné skúsenosti a staňte sa členmi našej partnerskej siete.

V rámci predaja produktov a poskytovaní doplnkových služieb prepájame vzájomne overené firemné značky. Pri odporúčaní partnerov našim klientom spájame hodnotu vašej a našej práce.

Výsledkom je obostranne výhodná spolupráca, ktorá je postavená na dôvere, ale aj férových podmienkach spolupráce.

Máte záujem o spoluprácu s nami?

Napíšte nám vašu predstavu o spolupráci.

Sme otvorení spolupráci

Sme rodinná firma zameraná na predaj produktov a poskytovanie služieb v oblasti zariaďovania, prerábok a kompletnej rekonštrukcie bývania. Sme výhradným predajcom profesionálnych značiek strojov, náradia a záhradnej techniky pre dom, záhradu i prácu v lese. Produkty, ktoré predávame aj servisujeme a opravujeme. Našou hlavou činnosťou je maloobchodný, veľkoobchodný a internetový predaj záhradného, kúpeľňového, kuchynského i bytového sortimentu.

Pri predaji aj montážach spolupracujeme s developermi, montážnymi firmami i architektmi. Neštandardné požiadavky našich klientov sú pre nás výzvami, ktoré nás posúvajú vpred. Je pre nás dôležité spolupracovať so serióznymi partnermi, ktorí hľadajú dlhodobú a stabilnú spoluprácu. Vďaka tomu sa neustále posúvame vpred a dokážeme komplexne pokrývať požiadavky našich zákazníkov.

Ponúkané značky tovarov

Poskytovatelia služieb

Interiérové dvere SAPELI

Ako tvrdí slogan spoločnosti, Sappeli je už 30 rokov „Výrobca dverí, ktorým môžete veriť.“ Poskytuje dizajnové a praktické riešenia.

Machové steny

Výnimočný luxusný interiérový prvok, ktorý vnesie do vášho domova možnosť zažiť prírodu každý deň.

Závlahový systém

Odporúčame dodávateľa, ktorý je členom cechu závlahárov Slovenska. Neustále sleduje trendy a poskytuje nadštandardné služby.

Záhradník

Údržba záhrad, zakladanie trávnikov, montáž závlahových systémov, či záhradné osvetlenie? Poznáme riešenie.

Vizualizácia

Projektovanie a realizácia súkromných záhrad na mieru. Vizualizujeme v 3D rozmere predstavu o vašej budúcej záhrade.

Stavebné práce (interiérové)

Ak uvažujete nad prerábkou alebo vybudovaním obytného priestoru, radi vám odporučíme rokmi overených a spoľahlivých majstrov.

Máte záujem o B2B spoluprácu s nami?