Partneri

Skutočne stabilný a trvalo udržateľný biznis môžete vybudovať, len ak máte dva základné piliere – kvalitný tím ľudí a silné biznis partnerstvá. Viac ako 30 rokov PREDOS-u na trhu je dôkazom, že naša spoločnosť disponuje obojím. Našu pozíciu na trhu vnímame ako záväzok a preto chceme aj naďalej budovať otvorené a obojstranne prospešné partnerstvá. Tou najlepšou ukážkou fungujúcej spolupráce je predsa spokojný klient.

Záruka kvality

V každom momente sa snažíme o maximálne uspokojenie vašich potrieb a očakávaní. Spolupracujeme iba s overenými dodávateľmi, ktorí ponúkajú kvalitné produkty a služby k vašej spokojnosti. Už viac ako 30 rokov budujeme postavenie silnej lokálnej značky s jedinečným prístupom.

Zakladáme si na dôvere a spoľahlivosti pri budovaní dlhodobých vzťahov. Naša rodinná firma je tu už tri desaťročia a budujeme ju i pre ďalšie generácie. Staňte sa našim obchodným partnerom. Vo dvojici to ide lepšie.

Naši partneri

K spokojnosti sme spoločne zrealizovali mnoho veľkých i menších projektov. Je pre nás cťou a potešením, že sme sa mohli podieľať na významných projektoch s partnermi, ktorých oceňujú aj naši klienti.

Benefity spolupráce s PREDOS-om

Naša spoločnosť spolupracuje iba s overenými partnermi a dodávateľmi služieb. Využite aj vy naše dlhoročné skúsenosti a staňte sa členmi našej partnerskej siete.

V rámci predaja produktov a poskytovaní doplnkových služieb prepájame vzájomne overené firemné značky. Pri odporúčaní partnerov našim klientom spájame hodnotu vašej a našej práce.

Výsledkom je obostranne výhodná spolupráca, ktorá je postavená na dôvere, ale aj férových podmienkach spolupráce.

Máte záujem o spoluprácu s nami?

Napíšte nám vašu predstavu o spolupráci.

Sme otvorení spolupráci

Sme rodinná firma zameraná na predaj produktov a poskytovanie služieb v oblasti zariaďovania, prerábok a kompletnej rekonštrukcie bývania. Sme výhradným predajcom profesionálnych značiek strojov, náradia a záhradnej techniky pre dom, záhradu i prácu v lese. Produkty, ktoré predávame aj servisujeme a opravujeme. Našou hlavou činnosťou je maloobchodný, veľkoobchodný a internetový predaj záhradného, kúpeľňového, kuchynského i bytového sortimentu.

Pri predaji aj montážach spolupracujeme s developermi, montážnymi firmami i architektmi. Neštandardné požiadavky našich klientov sú pre nás výzvami, ktoré nás posúvajú vpred. Je pre nás dôležité spolupracovať so serióznymi partnermi, ktorí hľadajú dlhodobú a stabilnú spoluprácu. Vďaka tomu sa neustále posúvame vpred a dokážeme komplexne pokrývať požiadavky našich zákazníkov.

Ponúkané značky tovarov

Poskytovatelia služieb

Máte záujem o B2B spoluprácu s nami?