Od projektu domu až po jeho kompletné zariadenie je dlhý proces, do ktorého vstupuje veľa faktorov a dodávateľov. Mnohé si ako majiteľ domu, či bytu dokážete zabezpečiť sám, no vo veľa veciach oceníte pomoc. Preto sme vám ponúkame službu spojenú s návrhom a realizáciou interiéru každému, kto ju potrebuje.

Najprv musí prísť od vás rozhodnutie o realizácii novej kúpeľne alebo rekonštrukcii aktuálneho stavu interiéru, či exteriéru. Radi s vami vyberieme dizajn a následne aj produkty priamo u nás v Banskej Bystrici na adrese Kremnička 8 na 1. poschodí. Predstavíme vám zariadené prezentačné priestory s kombináciou kúpeľňového nábytku, sprchových kútov, sanity alebo formou jednotlivých vzoriek, prípadne z katalógov. Navštívte nás osobne a nechajte sa inšpirovať.

Pri vytváraní nového dizajnu kúpeľne vás budeme sprevádzať nasledovnými krokmi:

1. Pôdorys kúpeľne a WC

Stačí, keď nám dodáte pôdorys toho najzložitejšieho miesta, a to kúpeľne, približne v takejto podobe:

2. Technický nákres a kladačské plány

My ho následne prekreslíme do programu. V mnohých situáciách konzultujeme daný stav aj s vašim realizátorom. Máme totiž vášeň pre dizajn. Podľa potreby spolupracujeme s vami a ďalšími odborníkmi, napríklad s vaším architektom alebo interiérovým dizajnom, aby sme zadefinovali predpoklad pre projekt prestavby vašej kúpeľne alebo WC. Pokiaľ ešte majstra nemáte, odporučíme Vám renomovaných majstrov z každej profesie.

3. Vizualizácia kúpeľne a WC

Následne urobíme vizualizáciu priestoru, často v niekoľkých verziách.

4. Cenová ponuka na mieru

Po odsúhlasení cenovej ponuky z vybratých materiálov sa objednáva samotný tovar často od mnohých výrobcov a dodávateľov.

5. Osobná starostlivosť a servis po nákupe

Pre technické konzultácie sme k dispozícii vašim majstrom aj po dodaní tovarov na stavbu.

Či chcete osviežiť existujúci dizajn alebo sa púšťate do veľkej renovácie, u nás nájdete inšpirácie kúpeľní a štýlov od našich interiérových dizajnérov. V našom portfóliu nájdete dokončené projekty v rôznych štýloch, z ktorých všetky dodajú vášmu domovu eleganciu.

Nevyhovuje vám bežný čas otváracích hodín? Kontaktujte nás v kontaktnom formulári, prípadne e-mailom na [email protected] a dohodnite si individuálne stretnutie podľa vašich predstáv.

Služby kúpeľňového štúdia

Sme vám k dispozícií:

  • 3D návrh kúpeľne a WC
  • zameranie kúpeľne u zákazníka
  • technické výkresy a kladačské plány
  • odborné a technické poradenstvo v oblasti plánovania a zariadenia kúpeľní
  • trvalo udržateľný, nadčasový dizajn
  • záručný a pozáručný servis
  • skladovanie tovaru
  • odber a výdaj tovaru aj po častiach
  • expresné doručenie tovaru a materiálov do 48 hodín
Karolína Demeterová

Karolína Demeterová

Karolína je odbornou konzultantkou a vedúcou časti Bývanie so zameraním na B2B zákazníkov a budovanie obchodných partnerstiev. Zabezpečuje dizajnové a technické poradenstvo pre zákazníkov, 3D vizualizácie, ako aj rozširovanie sortimentu na základe potrieb a požiadaviek zákazníkov.