O nás

Sme tím špecialistov a odborníkov na interiérový dizajn i záhradnú techniku. Vystihuje nás najmä vášeň, ktorá sa nesie všetkými našimi obchodnými aktivitami. Poradíme vám s výberom, nákupom a servisom tak, ako by sme to robili pre seba. Kvalitou a odbornosťou našich konzultácií dopĺňame náš osobný a individuálny prístup ku každému zákazníkovi.

Sme rodinná firma s tradíciou

Sme odborníci, ktorí do svojej práce dávajú množstvo skúseností a nadhľadu. Poskytujeme odborné poradenstvo pri výbere produktov a zabezpečujeme komplexné služby pre záhradu a bývanie. Pre všetky nami ponúkané značky poskytujeme plnohodnotný odborný servis.

PREDOS budujeme ako silnú lokálnu značku v Banskej Bystrici už takmer 30 rokov. Základné piliere, na ktorých staviame sú kvalitný tím ľudí a silné biznis partnerstvá.

S nami je vaše bývanie a záhrada v správnych rukách už od roku 1992.

30+

ROKOV NA TRHU

Stabilná firma so silným zázemím a bohatou históriou.

10

Zamestnancov

Sme rodinná firma so skúsenosťami na trhu od roku 1992.

60+

overených značiek

Viac ako 5000 kvalitných výrobkov od 60 overených značiek, ktoré sú okamžite dostupné.

Zakladatelia

Ondrej Demeter st.
Majiteľ firmy

Zakladateľ firmy a dlhoročný odborník na záhradnú techniku, ktorej sa venuje už viac ako 30 rokov. Manažuje predaj a servis záhradnej techniky v časti Záhrada, kde odborne vedie svoj tím predajcov a servisných technikov. Svojimi skúsenosťami z oboru, ale tiež riadenia celej firmy, je pevným oporným bodom, vždy pripraveným poradiť a pomôcť.

Marta Demeterová
Ekonóm

Od vzniku spoločnosti riadi a dohliada na ekonomickú a finančnú stránku fungovania firmy. Stojí po boku svojho manžela a dohliada na napĺňanie vízií, ako i transparentné a silné ekonomické zázemie. Aj vďaka jej precíznosti a zmyslu pre detail je PREDOS už celé desaťročia silným a stabilným partnerom pre svojich dodávateľov i zákazníkov.

Ing. Ondrej Demeter ml.
Konateľ

Ondrej je novou nástupníckou generáciou vo vedení firmy. Venuje sa manažovaniu interného tímu i strategickému rozvoju celej spoločnosti. Má na starosti optimalizáciu interných procesov, tvorbu obchodných stratégií a dohľad nad ich napĺňaním. Jeho vstup do firmy zároveň priniesol rozšírenie portfólia produktov a služieb o divíziu Bývanie.

Karolína Demeterová
Vedúca časti Bývanie

Karolína je odbornou konzultantkou a vedúcou časti Bývanie so zameraním na B2B zákazníkov a budovanie obchodných partnerstiev. Zabezpečuje dizajnové a technické poradenstvo pre zákazníkov bytového štúdia. Vytvára 3D vizualizácie a stará sa o rozširovanie sortimentu na základe špecifických potrieb a požiadaviek zákazníkov.

Naša predajňa

Vstúpte do predajne, kde nájdete všetko pre Vaše bývanie a záhradu na jednom mieste.

Sme vám nablízku

Našim poslaním je byť nablízku, kedykoľvek nás potrebujete. Pomáhame vám nájsť správne riešenia starostlivosti o bývanie i záhradu. Radi sa staneme vašim sprievodcom, od vizualizácie vašich predstáv, cez odborné poradenstvo, až po kompletný servis. Vnášame do našej práce skutočný záujem a individuálny prístup k zákazníkovi.

Kam smerujeme

Našou hlavnou víziou je poskytovanie komplexných služieb pre bývanie a záhradu. Sledujeme trendy v oblasti bývania a záhradnej techniky a zavádzame inovatívne prvky v oblasti predaja a servisu. Máme záujem rozširovať portfólio služieb i partnerstiev. Našou snahou je priblížiť sa vám a byť k dispozícii, keď nás potrebujete.

Prozákaznícky prístup a starostlivosť

V každom momente sa snažíme o maximálne uspokojenie vašich potrieb a očakávaní. Spolupracujeme iba s overenými dodávateľmi, ktorí ponúkajú kvalitné produkty k vašej spokojnosti. Dlhodobo staviame PREDOS-BB ako silnú lokálnu značku s jedinečným prístupom. Zakladáme si na dôvere a spoľahlivosti pri budovaní dlhodobých vzťahov. Naša rodinná firma je tu dlhé desaťročia a budujeme ju i pre ďalšie generácie.
S nami je vaše bývanie a záhrada v správnych rukách.

Naša cesta

Korene našej odbornosti a zanietenia sa datujú od roku 1992. Počas svojho pôsobenia sme prešli niekoľkými etapami rozvoja. Pôsobili sme na viacerých miestach banskobystrického regiónu. Keďže sme však stále rástli, našli sme si zázemie priamo v jeho srdci, v Banskej Bystrici.

Budujeme tím špecialistov a odborníkov na interiérový dizajn i záhradnú techniku. Vystihuje nás vášeň a odbornosť, ktorá sa nesie všetkými našimi obchodnými aktivitami. Môžete sa spoľahnúť, že vám s výberom, nákupom a servisom poradíme tak, ako by sme to robili pre seba.

Neustále na sebe pracujeme, aby sme vám zabezpečili garanciu kvality a špičkové konzultácie postavené na individuálnom prístupe ku každému zákazníkovi.

Budujeme s vami a pre vás partnerstvá a spolupráce

PREDOS a spoločenská zodpovednosť