Spôsoby dopravy a ceny doručenia

Pýtajte sa čo vás zaujíma, radi vám odpovieme. V tejto časti sa nachádzajú informácie o možnostiach doručenia a vyzdvihnutia tovaru. Ak ste nenašli odpoveď na vašu otázku, prosím, kontaktujte nás.

Doručenie tovaru

Informáciu o prijatí vašej objednávky v našom systéme dostanete e-mailom. Následne vás budeme informovať o priebehu vybavovania vašej objednávky. Tovar na predajni alebo skladom expedujeme do 24 hodín od objednania. Akonáhle je tovar expedovaný / odoslaný na vašu adresu, dostanete od nás informáciu e-mailom.

Vzhľadom na širokú škálu sortimentu na www.predos.sk, je možné, že niektorý tovar nie je priamo na sklade v e-shope, ale nachádza sa u dodávateľa. Z toho dôvodu pre vás uvádzame pri každom produkte konkrétnu informáciu o dostupnosti tovaru a jeho obvyklej dodacej lehote. Pokiaľ nie je tovar skladom, sú dodacie lehoty zvyčajne 4 pracovné dni, iba v mimoriadnych prípadoch sú termíny dlhšie. Predpokladaný termín doručenia obdržíte e-mailom.

Ceny za doručenie tovaru

Doprava zadarmo pre objednávky nad 100€

Spôsob doručenia Objednávka do 99 € Objednávka nad 100 €
kuriér 5 € ZADARMO

 

Objednávky na tovar skladom expedujeme v pracovné dni do 24 hodín.

Pri preberaní balíka, zásielku vždy skontrolujte.

Zásielku si prosím vždy prezrite pred dopravcom. Skontrolujte, či obal nie je poškodený (pokrčený, roztrhaný, rozmočený a pod.) a či nie je porušená naša špeciálna baliaca páska. V prípade nezrovnalostí balík nepreberajte.
Aby k vám tovar prišiel v poriadku, pristupujeme ku každej vašej objednávke individuálne a objednaný tovar balíme veľmi starostlivo.

Doručenie strojov priamo k vám

Našim cieľom umožniť vám vybrať si stroj, techniku, či akýkoľvek produkt podľa vašich predstáv. Zásielky doručujeme za vopred odkomunikovaný poplatok priamo k vám v rámci celej Slovenskej republiky.

Odrádza vás nákup cez internet? Z bežného internetového obchodu k vám príde stroj rozobratý na súčiastky a zabalený v krabici. Pre správne poskladanie je potrebná určitá zručnosť, skúsenosť a odborné náradie. My vám poskytujeme možnosť dovozu už poskladaného a nastaveného stroja, pripraveného na použitie. Priamo domov alebo na miesto podľa vašich požiadaviek. Stroj poskladáme a pripravíme, aby ste ho mohli ihneď používať. Ak vás táto možnosť zaujala, informujte nás, radi sa o vás postaráme, aby ste boli spokojní.

V našom servise následne urobíme aj menšie servisné úkony, ako je výmena maziva podľa typu produktu, namazanie potrebných častí či vyčistenie. To znamená, že stroj je ihneď po prevzatí pripravený na použitie.