Náš tím

Značku tvoria ľudia. Ľudia tvoria tím. Ten náš je unikátny svojou odbornosťou, profesionalitou, energiou a jedinečným prístupom ku každému z vás, našich zákazníkov. Počúvame vaše potreby a hľadáme pre vás tie najlepšie riešenia. Vďaka tomu sa k nám naši klienti vracajú celé roky. Sme hrdou súčasťou vašej záhrady a bývania už viac ako 30 rokov.

Našim cieľom je pomôcť vám naplniť váš sen o vytúženom bývaní a upravenej záhrade, kde si naplno vychutnáte krásne chvíle v kruhu priateľov alebo rodiny.

ondrej-demeter-st-majitel-predos-bb (1)
Ondrej Demeter, st.

Majiteľ firmy

Zakladateľ firmy a dlhoročný odborník na záhradnú techniku, ktorej sa venuje už viac ako 30 rokov. Manažuje predaj a servis záhradnej techniky v časti Záhrada, kde odborne vedie svoj tím predajcov a servisných technikov. Svojimi skúsenosťami z oboru, ale tiež riadenia celej firmy, je pevným oporným bodom, vždy pripraveným poradiť a pomôcť.

ondrej-demeter-ml-konatel-predos-bb

Výkonný manažér

Ondrej je novou nástupníckou generáciou vo vedení firmy. Venuje sa manažovaniu interného tímu i strategickému rozvoju celej spoločnosti. Má na starosti optimalizáciu interných procesov, tvorbu obchodných stratégií a dohľad nad ich napĺňaním. Jeho vstup do firmy zároveň priniesol rozšírenie portfólia produktov a služieb o divíziu Bývanie.

mamka-marta-ekonom-predos-bb
Marta Demeterová

Ekonóm

Od vzniku spoločnosti riadi a dohliada na ekonomickú a finančnú stránku fungovania firmy. Stojí po boku svojho manžela a dohliada na napĺňanie vízií, ako i transparentné a silné ekonomické zázemie. Aj vďaka jej precíznosti a zmyslu pre detail je PREDOS už celé desaťročia silným a stabilným partnerom pre svojich dodávateľov i zákazníkov.

miroslav-mihok

Vedúci časti Záhrada

Miro ako vedúci sekcie Záhrada býva v priamom a často prvom kontakte so zákazníkom. Rád poradí pri kúpe nových strojov i odporučí, ako sa o ne správne postarať. Zákazníci oceňujú hlavne Mirov prístup a odbornosť. Čerpá pritom z bohatých pracovných skúseností z obchodu a služieb, rovnako ako zo svojej záľuby v záhradnej technike a záhrade ako takej.

monika-odborny-predajca-zahradnej-techniky-predos-bb
Monika Bariaková

Senior odborný predajca v časti Záhrada

Monika je pevným oporným bodom celého PREDOS tímu už od úplných začiatkov. Po boku zakladateľa firmy Ondreja Demetera st. nadobudla široké znalosti v oblasti malej záhradnej techniky. Venuje sa odbornému poradenstvu a hlavne predaju a špecifikácii náhradných dielov. Vybavuje vaše e-shop objednávky, ako i prípadné reklamácie.

PREDOS_firma_Peter_Caban_WEB
Peter Caban

Servis väčších strojov

Peter je náš odborník na opravy a servis väčších strojov záhradnej techniky. Jeho rukami prechádzajú v rámci servisu tiež benzínové kosačky, dvojkolesové traktory, záhradné traktory, motory a prevodovky k záhradnej technike. Dokáže však opraviť aj motorové píly, či krovinorezy. Má dlhoročnú prax v oblasti autoservisu a servisu malej techniky.

boris-servisny-technik-predos-bb
Boris Lutica

Vedúci servisu so zameraním na servis malých strojov

Boris je náš mladší, no rovnako šikovný servisný technik, ktorý nadobudol servisnú prax popri svojom otcovi. Je prioritne zameraný na servis malých strojov, motorové píly, krovinorezy. Okrem servisných zručností má Boris osobnostné prednosti, ktoré ho robia skvelým vedúcim servisu.

karolina-demeterova

Vedúca časti Bývanie

Karolína je odbornou konzultantkou a vedúcou časti Bývanie so zameraním na B2B zákazníkov a budovanie obchodných partnerstiev. Zabezpečuje dizajnové a technické poradenstvo pre zákazníkov, 3D vizualizácie, ako aj rozširovanie sortimentu na základe potrieb a požiadaviek zákazníkov.

predos-BB_byvanie_Petra_Vigasova
Petra Vigašová

Odborný predajca v časti Bývanie

Petra svoje roky praxe v obchode a bytovom dizajne zúročila u nás na pozícii odbornej konzultantky pre časť Bývanie. Pre našich zákazníkov zabezpečuje dizajnové a technické poradenstvo, 3D vizualizácie a vybavovanie objednávok z elektronického obchodu.

“Našu spoločnosť sa snažíme neustále rozvíjať a posúvať bližšie k vám, naším zákazníkom. Sme hrdí na to, že vám dnes dokážeme ponúknuť komplexné zabezpečenie služieb spojených s vašim bývaním. Naši spokojní zákazníci sa k nám vracajú, pretože oceňujú príjemný a priateľský osobný prístup. Rovnako tak vnímajú náš dôraz na kvalitu produktov, ktoré ponúkame prostredníctvom predajne aj internetového obchodu.”

Ondrej Demeter ml., Konateľ

Sme rodinná firma s 30 ročnou tradíciou

Už viac ako tri desaťročia budujeme lokálnu značku PREDOS v Banskej Bystrici. Na 500 m² showroomu záhradnej techniky a bytového štúdia vám poskytujeme komplexný balík služieb odborného poradenstva, plnohodnotného servisu a starostlivosti. Nájdete u nás len spoľahlivé, kvalitné a rokmi overené produkty špičkových svetových značiek.

S nami je vaše bývanie a záhrada v správnych rukách od roku 1992.

zahrada-predos