Svahové kosačky

Výkonné traktorové mulčovacie kosačky do svahu značky SECO s mimoriadne nízkym ťažiskom, uzávierkou diferenciálu a šípovým dezénom pneumatík.
Svahové kosačky sú predurčené k mulčovaniu neudržiavaných a náletových plôch, ktoré sú pre inú záhradnú techniku ​​neprístupné. Tieto záhradné traktory s pohonom 4×4 zvládnu kosenie trávy na prudkých svahoch, mulčovanie náletových drevín aj odpratávanie snehu pri zimnej údržbe.

Predos-bb odporúča

Group 638

Všetko skladom ihneď
na odoslanie

Group 638

Doprava zadarmo nad 99 eur

Group 638

Viac ako xy pomocníkov
na výber

Odborne vám poradíme s výberom záhradnej techniky na mieru vašim potrebám. V našej predajni nájdete kosačky Stihl, motorové píly Stiga, krovinorezy, vertikutátory, záhradné traktory Cub Cadet, či malotraktory Kubota. Pre všetky naše značky zabezpečujeme profesionálny autorizovaný servis záhradnej techniky. Navštívte nás na adrese Kremnička 8, Banská Bystrica. S nami je vaša záhrada v správnych rukách.

Naše značky

Sme tu pre vás

ondrej-demeter-st-majitel-predos-bb (1)

Ondrej Demeter st., majiteľ firmy
+421 48 416 23 49 [email protected]

Zakladateľ firmy a dlhoročný odborník na záhradnú techniku, ktorej sa venuje už viac ako 30 rokov. Manažuje predaj a servis záhradnej techniky v časti Záhrada, kde odborne vedie svoj tím predajcov a servisných technikov. Svojimi skúsenosťami z oboru, ale tiež riadenia celej firmy, je pevným oporným bodom, vždy pripraveným poradiť a pomôcť.