Drevená kúpeľňa

Drevená kúpeľňa je stále trendy. Je jednou z najčastejších volieb našich klientov. Drevo nádherne dopĺňa akýkoľvek priestor a pri realizácii kúpeľní ho využívame veľmi často. Od roku 2006 zrealizovali našim klientom viac ako 2500 kúpeľní, množstvo z nich aj s drevom. Objavte s nami drevo v kúpeľni aj vy.

Drevo v kúpeľni si zamilujete

Hľadáte do svojej novej kúpeľne materiál s emóciou? Vyskúšajte drevo. Nie je to len materiál na kúpeľňový nábytok. Drevo sa dá tiež využiť na prvky zariadenia, drevené obklady, či dlažby s imitáciou dreva. Ku každému návrhu novej kúpeľne pristupujeme individuálne. Či sa jedná o kúpeľňu v rodinnom dome, panelákovú kúpeľňu, alebo iný typ wc a kúpeľne na mieru.

Je pre vás kúpeľňa synonymom horúceho kúpeľa po náročnom dni? Prípadne osviežujúcej sprchy hneď po zobudení, aby vás naštartovala do nového dňa? Kúpeľňa je miestom, kde sa chcete cítiť príjemne, nájsť si chvíľu pre seba a načerpať novú energiu. Vašu novú kúpeľňu vám vieme spríjemniť modulovateľným dreveným kúpeľňovým nábytkom na mieru a praktickými doplnkami z dreva do kúpeľne.

3D vizualizácia zadarmo

Dohodnite si termín a navštívte nás osobne, keď vám to bude vyhovovať.

Svieža biela kúpeľňa s drevom

Vypracujeme vám 3D návrh kúpeľne podľa vašich predstáv. Zvládneme rovnako moderné kúpeľne v paneláku, ako aj priestranné kúpeľne v podkroví rodinného domu. Záleží nám na tom, aby ste z realizácie novej kúpeľne mali zážitok, nie nočnú moru. V našom showroome nájdete pod jednou strechou viac ako 1000 kvalitných výrobkov od overených dodávateľov.

Naši odborní konzultanti vám (nielen) z nich radi pomôžu vybrať elegantný dizajn vašej novej kúpeľne v kombinácií s drevom. Zákaznícky servis a starostlivosť o vašu kúpeľňu u nás nákupom ale nekončí. Navštívte nás a presvedčte sa osobne.

“Nedávno sme rekonštruovali našu starú kúpeľňu. Služby kúpeľňového štúdia boli vynikajúce. Vďaka ich odbornosti sme dokázali navrhnúť kúpeľňu na mieru, ktorá bola prispôsobená našim požiadavkám. Služba bola bezchybná a kúpeľňa dodaná načas a v rámci nášho rozpočtu. Teraz máme dokonalú kúpeľňu vďaka tímu štúdia Predos-BB.”

Spokojný zákazník

Moderné kúpeľne s drevom aj od týchto kvalitných výrobcov

Navrhneme a zariadime vám kúpeľňu podľa vašich predstáv

Dohodnite si termín a navštívte nás osobne, keď vám to bude vyhovovať.

Rezervujte si termín

   

   

  Kontaktné informácie

  PREDOS-BB, s.r.o.
  Kremnička 8
  974 01 Banská Bystrica

  Napíšte nám ako vám môžeme pomôcť a my sa vám radi ozveme.

  Ak máte záujem o prerábku či rekonštrukciu, v najbližšom kroku sa s vami radi skontaktujeme a spoločne doladíme vašu predstavu o novej kúpeľni.

  Čo vás čaká:

  • zodpovedanie vašich otázok,
  • výber štýlu, ktorý vám najlepšie vyhovuje,
  • výber vhodných obkladov a dlažby z našej ponuky,
  • výber potrebných produktov,
  • ukážku rôznych variánt vystavených v našom bytovom štúdiu.
  merineo

  merineo

  Diam a aliquet a est nam lacus pulvinar rutrum tempus mus lacus odio id fames sed facilisi at primis adipiscing parturient ad varius sit tellus rutrum a nisi. Aenean adipiscing sit scelerisque dictum ullamcorper fames ac inceptos est risus auctor ac senectus volutpat viverra ullamcorper a nec suscipit posuere sit dis. Enim elit duis.