Kúpeľňa Lotosan

Prinášame Vám spojenie nadčasového dizajnu, prvotriednej kvality a špičkovej precíznosti pre vašu dokonalú kúpeľňu. Krása premyslených tvarov dokáže zmeniť vašu kúpeľňu na oázu pokoja. Dokonalé spojenie špičkovej kvality a dizajnu nájdete v každom produkte LOTOSAN.

Kvalita – dizajn – precíznosť

Modulovateľný kúpeľňový nábytok vyrobený z masívneho dreva povznesie každú kúpeľňu na novú úroveň. Vintage dizajn nábytku v sebe ukrýva aj moderné výhody ako napríklad mechanizmus tichého dovierania. Eleganciu závesných skriniek pod umývadlo podčiarkujú voliteľné nožičky pod skrinky. Vybrať si môžete aj zo širokých a priestranných skriniek pod umývadlo aj s umývadlami, priamo na stenu, ktoré sú doplnené elegantnými zrkadlami s LED podsietením.

Ku kúpeľniam neodmysliteľne patria umývadlá a vodovodné batérie LOTOSAN, ktoré sú skutočný šperk v dizajne i kvalite. Dizajnové spojenie oblých a pravouhlých tvarov v dokonalej precíznosti sa zrkadlí v dizajne umývadlových, sprchových aj vaňových batérií. Štýlová voľba pre kúpeľňu a dokonca aj kuchyňu. Naviac so zárukou 25 rokov. Termostatické vaňové a sprchové batérie sa postarajú o pohodlné sprchovanie či kúpeľ. Užívajte si špičkovú kvalitu aj vo vašej kúpeľni.

Podomietková sprchová zostava LOTOSAN vnesie do kúpeľne modernú dizajnovú symetriu. Pravouhlý dizajn v spojení so systémom proti usádzaniu vodného kameňa zaručí, že si ich zamilujete.

3D vizualizácia zadarmo

Dohodnite si termín a navštívte nás osobne, keď vám to bude vyhovovať.

Vyskladajte si s nami ideálnu kúpeľňu namieru

Špičkové vyhotovenie dizajnových kúpeľňových produktov LOTOSAN pre vašu dokonalú kúpeľňu, v ktorej budete dlhé roky spokojní.

Ideálna voľba dokonalej sprchy pre bytové a prerábané kúpeľne, kde sa nedá nainštalovať podomietkový modul. Dizajnová hlavová sprcha, termostatická batéria s 25-ročnou zárukou, 3-polohová ručná sprcha … a veľa iných benefitov pre vás.

Vypracujeme vám 3D návrh kúpeľne podľa vašich predstáv. Zvládneme rovnako moderné kúpeľne v paneláku, ako aj priestranné kúpeľne v podkroví rodinného domu. V našom showroome nájdete pod jednou strechou viac ako 1000 kvalitných výrobkov od overených dodávateľov.

Naši odborní konzultanti vám radi pomôžu. Zákaznícky servis a starostlivosť o vašu kúpeľňu u nás nákupom ale nekončí. Navštívte nás a presvedčte sa osobne.

“Nedávno sme rekonštruovali našu starú kúpeľňu. Služby kúpeľňového štúdia boli vynikajúce. Vďaka ich odbornosti sme dokázali navrhnúť kúpeľňu na mieru, ktorá bola prispôsobená našim požiadavkám. Služba bola bezchybná a kúpeľňa dodaná načas a v rámci nášho rozpočtu. Teraz máme dokonalú kúpeľňu vďaka tímu štúdia Predos-BB.”

Spokojný zákazník

Moderné kúpeľne aj od týchto kvalitných výrobcov

Navrhneme a zariadime vám kúpeľňu podľa vašich predstáv

Dohodnite si termín a navštívte nás osobne, keď vám to bude vyhovovať.

Rezervujte si termín

   

   

  Kontaktné informácie

  PREDOS-BB, s.r.o.
  Kremnička 8
  974 01 Banská Bystrica

  Napíšte nám ako vám môžeme pomôcť a my sa vám radi ozveme.

  Ak máte záujem o prerábku či rekonštrukciu, v najbližšom kroku sa s vami radi skontaktujeme a spoločne doladíme vašu predstavu o novej kúpeľni.

  Čo vás čaká:

  • zodpovedanie vašich otázok,
  • výber štýlu, ktorý vám najlepšie vyhovuje,
  • výber vhodných obkladov a dlažby z našej ponuky,
  • výber potrebných produktov,
  • ukážku rôznych variánt vystavených v našom bytovom štúdiu.
  merineo

  merineo

  Diam a aliquet a est nam lacus pulvinar rutrum tempus mus lacus odio id fames sed facilisi at primis adipiscing parturient ad varius sit tellus rutrum a nisi. Aenean adipiscing sit scelerisque dictum ullamcorper fames ac inceptos est risus auctor ac senectus volutpat viverra ullamcorper a nec suscipit posuere sit dis. Enim elit duis.