Kúpeľňa v paneláku

Menšia paneláková kúpeľňa je súčasťou ranných príprav celej rodiny. Každý sa po zobudení tlačí do kúpeľne, aby sa stihol pripraviť na nový deň. Preto kladieme dôraz na maximálne využitie priestoru. Poradíme vám, ako si zorganizovať priestor v miestnosti tak, aby ste do nového dňa vykročili vždy tou správnou nohou.

Návrh prispôsobíme v každom detaile

Aj kúpeľňa v paneláku môže byť synonymom oddychu a relaxu počas horúceho kúpeľa po náročnom dni alebo osviežujúcej sprchy hneď po zobudení, ktorá vás naštartuje do nového dňa. V prvom rade je kúpeľňa miestom, kde sa chcete cítiť príjemne, nájsť si chvíľu pre seba a jednoducho načerpať novú energiu.

Sme tu, aby sme vám uľahčili život a pomohli vám správne sa rozhodnúť, či obohatiť malé kúpeľne so sprchovým kútom alebo budeme spoločne hľadať malé vane do malej kúpeľne.

Poradíme vám, ako si zorganizovať priestor v miestnosti tak, aby ste do nového dňa vykročili vždy tou správnou nohou.

3D vizualizácia zadarmo

Dohodnite si termín a navštívte nás osobne, keď vám to bude vyhovovať.

Všetko na dosah ruky

Či vás čaká rekonštrukcia wc v paneláku alebo plánujete prerábku bytového jadra, vypracujeme vám 3D návrh kúpeľne v paneláku podľa vašich predstáv. Pekné kúpeľne vznikajú vzájomnou spoluprácou vašich predstáv a našich skúseností.

Je pre nás dôležité, aby ste z vašej návštevy kúpeľňového štúdia mali zážitok, preto pod jednou strechou ponúkame viac ako 1000 kvalitných produktov pre domácnosť od overených dodávateľov, z ktorých vám pomôžeme vybrať nový dizajn aj vašej kúpeľne v byte. Naviac vám poskytujeme zákaznícky servis a následnú starostlivosť, ktorú si zaslúžite. Radi vás privítame osobne v našom showroome.

Od roku 2006 sme zrealizovali viac ako 2500 kúpeľní. Postaráme sa o všetko potrebné od návrhu kúpeľne v byte a plánovania až po kvalitnú rekonštrukciu panelákovej kúpeľne podľa vašich predstáv. Prezrite si naše inšpirácie kúpeľní v paneláku a prečítajte si, čo o nás hovoria naši zákazníci a nezabudnite nás navštíviť i osobne.

“Nedávno sme rekonštruovali našu starú kúpeľňu. Služby kúpeľňového štúdia boli vynikajúce. Vďaka ich odbornosti sme dokázali navrhnúť kúpeľňu na mieru, ktorá bola prispôsobená našim požiadavkám. Služba bola bezchybná a kúpeľňa dodaná načas a v rámci nášho rozpočtu. Teraz máme dokonalú kúpeľňu vďaka tímu štúdia Predos-BB.”

Spokojný zákazník

Moderné kúpeľne aj od týchto kvalitných výrobcov

Navrhneme a zariadime vám kúpeľňu podľa vašich predstáv

Dohodnite si termín a navštívte nás osobne, keď vám to bude vyhovovať.

Rezervujte si termín

   

   

  Kontaktné informácie

  PREDOS-BB, s.r.o.
  Kremnička 8
  974 01 Banská Bystrica

  Napíšte nám ako vám môžeme pomôcť a my sa vám radi ozveme.

  Ak máte záujem o prerábku či rekonštrukciu, v najbližšom kroku sa s vami radi skontaktujeme a spoločne doladíme vašu predstavu o novej kúpeľni.

  Čo vás čaká:

  • zodpovedanie vašich otázok,
  • výber štýlu, ktorý vám najlepšie vyhovuje,
  • výber vhodných obkladov a dlažby z našej ponuky,
  • výber potrebných produktov,
  • ukážku rôznych variánt vystavených v našom bytovom štúdiu.
  merineo

  merineo

  Diam a aliquet a est nam lacus pulvinar rutrum tempus mus lacus odio id fames sed facilisi at primis adipiscing parturient ad varius sit tellus rutrum a nisi. Aenean adipiscing sit scelerisque dictum ullamcorper fames ac inceptos est risus auctor ac senectus volutpat viverra ullamcorper a nec suscipit posuere sit dis. Enim elit duis.