Malá kúpeľňa

Je pre vás kúpeľňa synonymom horúceho kúpeľa po náročnom dni alebo osviežujúcej sprchy hneď po zobudení, aby vás naštartovala do nového dňa? V tomto prípade až tak nezáleží na tom, aká veľká je vaša kúpeľňa. V prvom rade je kúpeľňa miestom, kde sa chcete cítiť príjemne, nájsť si chvíľu pre seba a jednoducho načerpať novú energiu.

Moderná kúpeľňa pre domácu pohodu

Všetko na dosah ruky

Ku každému návrhu novej kúpeľne pristupujeme individuálne. Či sa jedná o kúpeľňu v rodinnom dome, panelákovú kúpeľňu. Prihliadame na možnosti rozmerov a vaše pohodlie.

Našim cieľom je odovzdať vám cenné rady a skúsenosti, ktoré sme nadobudli už od roku 2006. Vďaka nim vieme pri vizualizácii veľkej či malej kúpeľne myslieť na množstvo detailov, aby ste sa v nej nakoniec cítili príjemne a aby vám slúžila.

Mimoriadnu starostlivosť venujeme tomu, aby ste z vašej návštevy bytového štúdia mali príjemný zážitok. Pod jednou strechou vám ponúkame viac ako 1000 kvalitných produktov do domácnosti od overených dodávateľov, z ktorých vám pomôžeme vybrať nový dizajn aj vašej malej kúpeľne.

3D vizualizácia zadarmo

Dohodnite si termín a navštívte nás osobne, keď vám to bude vyhovovať.

My si žiadnu dobrú radu nenecháme pre seba

Vypracujeme vám 3D návrh kúpeľne podľa vašich predstáv. Zvládneme rovnako moderné kúpeľne v paneláku, ako aj priestranné kúpeľne v podkroví rodinného domu. Záleží nám na tom, aby ste z realizácie novej kúpeľne mali príjemnú spomienku.

Prezrite si naše inšpirácie malých kúpeľní a prečítajte si, čo o nás hovoria naši zákazníci. Naši odborní konzultanti vám radi pomôžu vybrať elegantný dizajn vašej novej kúpeľneZákaznícky servis a starostlivosť o vašu kúpeľňu u nás nákupom ale nekončí. Navštívte nás a presvedčte sa osobne.

“Nedávno sme rekonštruovali našu starú kúpeľňu. Služby kúpeľňového štúdia boli vynikajúce. Vďaka ich odbornosti sme dokázali navrhnúť kúpeľňu na mieru, ktorá bola prispôsobená našim požiadavkám. Služba bola bezchybná a kúpeľňa dodaná načas a v rámci nášho rozpočtu. Teraz máme dokonalú kúpeľňu vďaka tímu štúdia Predos-BB.”

Spokojný zákazník

Moderné kúpeľne aj od týchto kvalitných výrobcov

Navrhneme a zariadime vám kúpeľňu podľa vašich predstáv

Dohodnite si termín a navštívte nás osobne, keď vám to bude vyhovovať.

Rezervujte si termín

   

   

  Kontaktné informácie

  PREDOS-BB, s.r.o.
  Kremnička 8
  974 01 Banská Bystrica

  Napíšte nám ako vám môžeme pomôcť a my sa vám radi ozveme.

  Ak máte záujem o prerábku či rekonštrukciu, v najbližšom kroku sa s vami radi skontaktujeme a spoločne doladíme vašu predstavu o novej kúpeľni.

  Čo vás čaká:

  • zodpovedanie vašich otázok,
  • výber štýlu, ktorý vám najlepšie vyhovuje,
  • výber vhodných obkladov a dlažby z našej ponuky,
  • výber potrebných produktov,
  • ukážku rôznych variánt vystavených v našom bytovom štúdiu.
  merineo

  merineo

  Diam a aliquet a est nam lacus pulvinar rutrum tempus mus lacus odio id fames sed facilisi at primis adipiscing parturient ad varius sit tellus rutrum a nisi. Aenean adipiscing sit scelerisque dictum ullamcorper fames ac inceptos est risus auctor ac senectus volutpat viverra ullamcorper a nec suscipit posuere sit dis. Enim elit duis.