Kúpeľňa na mieru

Pripravíme vám návrh kúpeľne na mieru, lebo nám záleží na každom detaile a na vašej spokojnosti.
Uprednostňujeme individuálny prístup k zákazníkovi ako i návrhu novej kúpeľne. Či sa jedná o kúpeľňu v rodinnom dome, panelákovú kúpeľňu, hotelovú kúpeľňu, kúpeľňu v penzióne alebo iný typ wc a kúpeľne na mieru, sme tu pre vás.

Sviežosť a poriadok, ktoré vám dodajú energiu

Luxusné kúpeľne vznikajú vzájomnou spoluprácou vašich predstáv, kvalitných prvkov a našich skúseností. Vypracujeme vám 3D vizualizáciu kúpeľne podľa vašich predstáv. Mimoriadnu starostlivosť venujeme tomu, aby ste z vašej návštevy bytového štúdia mali zážitok tým, že pod jednou strechou ponúkame viac ako 1000 kvalitných produktov do domácnosti od overených dodávateľov, z ktorých vám pomôžeme vybrať nový dizajn vašej kúpeľne na mieru.

Naviac vám poskytujeme zákaznícky servis a následnú starostlivosť, ktorú si zaslúžite. Radi vás privítame osobne v našom showroome.

3D vizualizácia zadarmo

Dohodnite si termín a navštívte nás osobne, keď vám to bude vyhovovať.

Inšpirujte sa ako umelec

Inšpirujte sa našimi návrhmi kúpeľní a objavte svoj jedinečný štýl. Vytvoríme vám vizualizáciu kúpeľní vhodných do malého panelákového bytu, po priestranné kúpeľne v rodinných domoch, penziónoch či hoteloch. Vyberte si aký typ sa vám páči a my vám pomôžeme naplniť sen o vysnívanej kúpeľni.

Naši odborní konzultanti vám radi pomôžu vybrať elegantný dizajn vašej novej kúpeľne v akejkoľvek kombinácií. V rámci zákazníckeho servisu máme pre vás v ponuke množstvo doplnkových služieb. Zameranie interiéru, montáž sanity či úpravy bytového textilu. Neváhajte, navštívte nás a presvedčte sa osobne.

“Nedávno sme rekonštruovali našu starú kúpeľňu. Služby kúpeľňového štúdia boli vynikajúce. Vďaka ich odbornosti sme dokázali navrhnúť kúpeľňu na mieru, ktorá bola prispôsobená našim požiadavkám. Služba bola bezchybná a kúpeľňa dodaná načas a v rámci nášho rozpočtu. Teraz máme dokonalú kúpeľňu vďaka tímu štúdia Predos-BB.”

Spokojný zákazník

Moderné kúpeľne aj od týchto kvalitných výrobcov

Navrhneme a zariadime vám kúpeľňu podľa vašich predstáv

Dohodnite si termín a navštívte nás osobne, keď vám to bude vyhovovať.

Rezervujte si termín

   

   

  Kontaktné informácie

  PREDOS-BB, s.r.o.
  Kremnička 8
  974 01 Banská Bystrica

  Napíšte nám ako vám môžeme pomôcť a my sa vám radi ozveme.

  Ak máte záujem o prerábku či rekonštrukciu, v najbližšom kroku sa s vami radi skontaktujeme a spoločne doladíme vašu predstavu o novej kúpeľni.

  Čo vás čaká:

  • zodpovedanie vašich otázok,
  • výber štýlu, ktorý vám najlepšie vyhovuje,
  • výber vhodných obkladov a dlažby z našej ponuky,
  • výber potrebných produktov,
  • ukážku rôznych variánt vystavených v našom bytovom štúdiu.
  merineo

  merineo

  Diam a aliquet a est nam lacus pulvinar rutrum tempus mus lacus odio id fames sed facilisi at primis adipiscing parturient ad varius sit tellus rutrum a nisi. Aenean adipiscing sit scelerisque dictum ullamcorper fames ac inceptos est risus auctor ac senectus volutpat viverra ullamcorper a nec suscipit posuere sit dis. Enim elit duis.