Srdečne vás pozývame na 15-te VÝROČIE nášho dodávateľa – značky SOPRO 🥳 👌

🎯 KDE: v priestoroch predajne PREDOS-BB, Kremnička 8 v Banskej Bystrici
🗓 KEDY: 5. októbra 2022
⏰ O KOĽKEJ: 11 -13 hod.
👨🏼‍🏫 PRE KOHO: Majstri, domáci kutilovia, šikovní chlapi či žienky by nemali pri tom chýbať

Ak máte chuť na príjemné stretnutie partičky ľudí, ktorí sa hýbu okolo stavbárčiny, neváhajte a príďte. 👈

Nebude chýbať:
✅ obchodný reprezentant značky Sopro Andrej Gajdoš
✅ prezentácia produktov najjemnejšej, nemeckej stavebnej chémie
✅ ukážky použitia a skvelé rady
✅ chutné jedlo
✅ darček pre účastníkov prezentácie

Príďte kedykoľvek vám to bude vyhovovať v čase medzi 11 a 13 hodinou. 👏

Máte otázky k podujatiu alebo priamo k stavebnej chémií Sopro?

Napíšte nám alebo zavolajte: 0918 056 173

Tešíme sa na vás 🤩

Profesionálna stavebná chémia s trvalou hodnotou

Značka Sopro prináša maximálnu kvalitu do každej kúpeľne. Je skutočným pomocníkom pre majstrov svojho remesla pri prerábkach kúpeľní. V našom sortimente nájdete flexibilné lepidlá pre lepení obkladov a dlažieb, voduodpudzujúce škárovacie malty, aj rýchlotvrdnúce či mrazuvzdorné hmoty.

V skratke, Sopro je inovatívna stavebná chémia a systémy v oblasti pokladania obkladov a dlažieb, nanášania poterov, stierkovania, tmelenia a murovania. Všetky pordukty sú certifikované a rokmi overené priamo na stavbách. Spĺňajú vysoké nároky na bezpečnosť a kvalitu.

Stavebné hmoty a chémia pre veľké formáty

Škárovanie dlažby a obkladu v kúpeľni je pre mnohých majstrov triviálna záležitosť. Každý z nich má vlastnú techniku pri škárovaní a postup prác, ale aj špeciálne ťahy a rukopis, ktorý vkladajú do každej realizácie kúpeľne. Určite vám všetci potvrdia, že v prvom rade je dôležité vybrať si k obkladom a dlažbe vhodný škárovací materiál a dať si záležať na prevedení.

Moderné škárovacie hmoty majú oveľa lepšie mechanické vlastnosti a vyššiu trvanlivosť. Vybrať si môžete buď cementové alebo na báze epoxidových živíc. Na výber máte širokú paletu farieb, čo vám umožní ľahšie zladenie s vybraným obkladom, či dlažbou a zároveň tak docieliť požadovaný estetický efekt.

PREDOS-BB vaše bývanie a záhrada v správnych rukách od roku 1992

Ondrej Demeter

Ondrej Demeter

Ondrej je novou nástupníckou generáciou vo vedení firmy. Venuje sa manažovaniu interného tímu i strategickému rozvoju celej spoločnosti. Má na starosti optimalizáciu interných procesov, tvorbu obchodných stratégií a dohľad nad ich napĺňaním. Jeho vstup do firmy zároveň priniesol rozšírenie portfólia produktov a služieb o divíziu Bývanie.