Chceme dať všetkým vám, našim zákazníkom, skvelý dar. Ponúknuť novú skúsenosť s aktuálnymi trendmi pri zariaďovaní kúpeľne a preto sme renovovali a vylepšili priestory nášho interiérového štúdia.

 

Veľkoformátové obklady Paradyz vyrezávané vodným lúčom doplnené sklenenými hexagónami pre puntičkárov, ktorí si dajú záležať na každom detaile

 

Úprava interiéru domácnosti sa začína v kúpeľni

Väčšia pestrosť materiálov, snaha o odlíšenie, dôraz na detail aj istý luxus, ale nie len v zmysle drahých riešení, no najmä vo význame komfortu, ktorý kúpeľňa prináša. Veľkoformátové obklady stien s minimom špár vám pomôžu zachovať efekt priestrannej a dobre vyzerajúcej kúpeľne. Dlažba so vzorom betónu, kameňa, mramoru použitá ako obklad je síce pracnejšia pri obkladaní kúpeľne, ale vďaka svojej pevnosti, dizajnu pôsobí príjemne najmä v malej kúpeľni.

 

Vzorovaná dlažba malého formátu v retro štýle s plastickými obkladmi, doplnená o štýlovú kúpeľňovú skrinku Lotosan a čiernu batériu pre milovníkov kreatívnych kombinácií čiernej a bielej

 

Mramorové dlaždice so zaujímavou textúrou o rozmere až 180×90 cm v kombinácií s drevenými lamelami, čiernou sprchovou batériou Hansgrohe vo walk-in sprchovom kúte sú skutočnou novinkou, ktoré vám radi predstavíme. Toto všetko sú nástroje, ktorými sa dá dosiahnuť, že aj v malom priestore kúpeľne v paneláku alebo menšej kúpeľne v rodinnom dome, budete chcieť tráviť viac času, budete sa v nej cítiť príjemne a bude vám tam dobre.

 

Čierna sprchová batéria Hansgrohe v kombinácii mramorového obkladu a imitácie dreva s listelou z dreveného obkladu v sklenenom sprchovom kúte so smaltovanou vaničkou

Pôvodné kúpeľňové štúdio v Banskej Bystrici sme komplexne zmodernizovali už niekoľkokrát, keďže pôsobíme už od roku 2006, ale usúdili sme, že teraz je ten správny čas priniesť vám niečo viac. Zmenili si aj trendy, na ktoré prerábkou priestorov reagujeme. Chceme, aby expozícia, ktorú u nás môžete vidieť a vyskúšať, bola aktuálna.

Dnes vám s hrdosťou prezentujeme nové kóje, priečkami oddelené časti miestnosti, v ktorých sme zariadili ukážkové kúpeľne. Kúpeľne v rôznych štýloch a farbách.

 

Dizajnové kúpeľňové obklady s trojuholníkmi, ktoré reprezentujú tvorivosť a originalitu

 

Prídete si na svoje, keď máte radi retro kúpeľňu, svetlé béžové farby v kombinácií s drevom, mramor na stenách, veľké dlaždice, čierne batérie, aj otvorený walk-in sprchový kút. Kúpeľňové štúdio s vylepšeným dizajnom a novým zariadením kúpeľne vám pomôže zorientovať sa v tom, čo máte radi oveľa rýchlejšie, ako kedykoľvek predtým. Naviac vám pripravíme 3D vizualizáciu kúpeľne vo vašom rodinnom dome alebo v byte celkom zadarmo, aby ste si vedeli lepšie predstaviť použitie obkladov, dlažby, rozmiestnenie kúpeľnového nábytku, sprchového kúta, či vane.

 

Podvietený farebný sklenený obklad dodá kúpeľni s WC nový rozmer a štýl

Nová kúpeľňa vo vás dokáže vyčarovať vaše krajšie ja. Vybrali sme vybavenie kúpeľne, ktoré spolu ladí a ľahko sa navzájom kombinuje. Prirodzený – moderný, retro, vintage, tradičný, industriálny štýl – každý z nás k niečomu inklinuje viac, ako k ostatným.

Kolekcie sme vystavali tak, aby sme vám ich priblížili v skutočných priestoroch kúpeľní, s ktorými sa stretávame pri návrhoch a keď sa s nami podelíte o pôdorys. U nás nájdete kombináciu rôznych značiek a výrobcov (Lotosan, Paradyz, Laufen, …), aby sme vám odprezentovali skutočný zážitok z novej kúpeľne.

Ondrej Demeter

Ondrej Demeter

Ondrej je novou nástupníckou generáciou vo vedení firmy. Venuje sa manažovaniu interného tímu i strategickému rozvoju celej spoločnosti. Má na starosti optimalizáciu interných procesov, tvorbu obchodných stratégií a dohľad nad ich napĺňaním. Jeho vstup do firmy zároveň priniesol rozšírenie portfólia produktov a služieb o divíziu Bývanie.